• Akcja "Rowerem do szkoły"

  19 września 2014 r. po raz trzeci szkolny Klub Naszej Ziemi zorganizował akcję „Rowerem do szkoły”. Zaprosił całą społeczność szkolną do świętowania Europejskiego Dnia bez Samochodu. Osoby, które tego dnia w drodze do szkoły wybrały ekologiczny środek transportu otrzymały drobny upominek. Można było przyjść pieszo, przyjechać rowerem lub autobusem. Przyjazd autem traktowany był jako ekologiczny, gdy wszystkie miejsca były zajęte przez pasażerów, a droga odległość do szkoły była bardzo duża. Uczniowie rozdali 63 nagrody kolegom, koleżankom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Zachęcali także do dbania o czystość powietrza przez cały rok.

   

 • Międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi zdobyty!

  Nasza szkoła jako jedyna z Tarnowa po raz drugi zdobyła międzynarodowy certyfikat Zielonej Flagi. Jest to wyróżnienie przyznawane szkołom na całym świecie zrzeszonym w sieci Eco Schools za aktywną pracę na rzecz zrównoważonego rozwoju. Przez cały rok szkolny 2013/14 grupa chętnych uczniów podejmowała wiele działań m.in. wykonali audyt, monitorowali wpływ funkcjonowania szkoły na środowisko, organizowali akcje ekologiczne i prozdrowotne. W całej Polsce za ubiegłoroczne działania przyznano w sumie 276 certyfikatów.

 • Spotkanie z muzyką

  W dniu 17 września uczniowie wszystkich klas mieli możliwość uczestniczyć w "Spotkaniu z muzyką". Tematem spotkania były „Różne twarze muzyki”. Muzycy wraz z naszymi uczniami odpowiadali na następujące pytania: "Czy muzyka może być poważna?", "Ilu muzyków gra w wielkiej orkiestrze?", "Czym różni się muzyka kościelna od dyskotekowej?"
  Wszyscy mieliśmy możliwość posłuchania koncertu wprowadzającego z udziałem waltorni. Spotkanie było pouczające, interesujące a zarazem wyjątkowo ciekawe.

  Czekamy na kolejne muzyczne spotkanie!

 • Pogadanka "Bezpiecznie do szkoły"

  W dniu 9 września 2014r. uczniowie klas I- III uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem policji. Tematem spotkania były zagadnienie z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Drugi równie ważny temat omówionym podczas zajęć dotyczył zachowania się wobec osób obcych. Uczniowie chętnie wypowiadali się na forum dzieląc się swoimi doświadczeniami związanymi z tematyką zajęć. Najbardziej aktywni zostali nagrodzeni elementami odblaskowymi.

                                                               

 • Informacja o zebraniach

  Informujemy o:

  - zebraniu z rodzicami dzieci z Odziału Przedszkolnego, które odbędzie się w dn. 10.09.2014r. (środa);
  o godz. 16:30

  - zebraniu z rodzicami uczniów klas I-VI, które odbędzie się w dn. 11.09.2014r. (czwartek)
  o godz. 17:00.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców!


   

 • I stało się - powitaliśmy nowy rok szkolny 2014/2015!

  1 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015.
  Szczególnie witamy naszych najmłodszych wychowanków.
  Bardzo się cieszymy, że wstąpiliście do grona uczniów Szkoły Podstawowej Integracyjnej
  nr 11. Przed Wami nowe wyzwania i wspaniała przygoda z nauką.
  Wszystkim z całego serca życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów!

 • Obuwie zmienne

  Dyrekcja szkoły zwraca sie z prośbą do Rodziców, aby obuwie uczniów przeznaczone do chodzenia po szkole miało białą podeszwę.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 - informacja

  Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami i już pierwszego września powitamy nowy rok szkolny. Rozpocznie się on Mszą Św. w Kościele o.o Misjonarzy o godz. 9.00, a następnie na boisku szkolnym o godz. 10.30.
   

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

  17.06.2014

  Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 odbędzie się 27 czerwca 2014 roku. Dyrektor szkoły zaprasza na Mszę Św. o godz. 9.00 w Kościele o.o Misjonarzy, a następnie o godz. 10.30 do szkoły. 

  Dzień wcześniej 26 czerwca 2014 roku o godz. 17.00 klasa szósta wraz z wychowawcą p. Beatą Kozioł oraz p. Krystyną Kozioł zaprasza wszystkich na pożegnalny występ artystyczny, którym klasa szósta zakończy naukę w naszej szkole.  

 • SZKOLNA AKCJA RECYKLINGOWA

  SZKOLNA AKCJA RECYKLINGOWA

  Już po raz siódmy segregowaliśmy i zbieraliśmy odpady. Dzięki nam mogą one zostać przerobione na nowe produkty, a góra śmieci na miejskim wysypisku jest mniejsza. Tego roku w konkursie udział wzięło 76 uczniów. Wspólnie zebrali:

  57 333 szt. butelek PET,

  9 718 kg makulatury,

  3 083 szt. opakowań szklanych,

  1 600 szt. puszek,

  4 467 szt. baterii.

  Najbardziej zaangażowała się kl. V A – aż 16 z 22 uczniów przynosiło do szkoły surowce wtórne.

  A oto wyniki:
   

  BATERIE

  1. Agata Kopacz kl. III B

  2. Mateusz Gogola kl. VI A

  3. Hanna Sadowska kl. II A

  SZKŁO

  1. Wojciech Kaczówka kl. III B

  2. Agata Kopacz kl. III B

  3. Maciej Pichla kl. VI A

  MAKULATURA

  1. Gabriela Tryba kl. V A

  2. Dominika Buczek kl. V A

  3. Julia Buczek kl. I B

  METAL

  1. Dominika Tokarz kl. IV A

  2. Jakub Bożek kl. II A

  3. Filip Szczygieł kl. IV A

  BUTELKI PLASTIKOWE

  1. Grzegorz Jagiencarz kl. VI A

  2. Maciej Kopacz kl. III B

  3. Janusz Kaczówka kl. VI A
   

  Nagrody tradycyjnie zostaną rozdane podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

  GRATULUJEMY!!!

 • Dodatkowe lekje języka angielskiego w roku szkolnym 2014/2015

  I. Kupując podręcznik i ćwiczenia do języka angielskiego w księgarni PROGRESS na ul. Basztowej otrzymają Państwo zniżkę 15%.

  II. W roku szkolnym 2014/2015 szkoła oferuje poszerzenie oferty edukacyjnej z języka angielskiego  z dwóch do czterech lekcji dla uczniów w klasach 1-3 oraz z trzech do pięciu w klasach 4-6. To znaczy, że uczniowie będą mieli kontakt z językiem codziennie. Powyższa forma zajęć jest organizowana przy współpracy z krakowską szkołą językową " PRYMUS" i ma miejsce na terenie szkoły. Zajęcia stawiają nacisk na rozwijanie umiejętności czytania, słuchania , pisania, a przede wszystkim mówienia.  Taka liczba zajęć języka angielskiego pozwoli na rzetelne przygotowanie do certyfikatów z języka angielskiego, które mogą odbyć się po zakończeniu pierwszego i drugiego etapu edukacyjnego. YLE ( Young Learners English Tests) to zestaw certyfikatów na różnych poziomach języka angielskiego, które potwierdzają znajomość języka angielskiego na różnych poziomach. Koszt to ok. 30-40 zł miesięcznie.

 • Konkurs " Czar Par" rozstrzygnięty

  W dniu 27 maja 2014 roku odbył się matematyczno-sportowy turniej "Czar Par".  W zawodach uczestniczyło 12 par z klas IV,V i VI. Pary miały do wykonania 7 konkurencji. Cztery z nich to  konkurencje matematyczne:

  - krzyżówka liczbowa

  - krzyżówka literowa

  - tangram

  - gra logiczna

  Trzy konkurencje sportowe obejmowały:

  - nawigację

  - rzutki

  - strzał do celu.

  Zawody wygrała para nr 9: Aleksandra Wojdyło i Paulina Kasprzyk, II miejsce zajęła para nr 12: Janusz Kaczówka i Mikołaj Korecki, III miejsce należało do pary nr 10: Michał Domański i Jakub Ziółkowski.

  W dniu 30 maja 2014 roku odbyła się kolejna edycja "Czaru Par", tym razem dla klas I - III. W zawodach brało udział 8 par. Uczestnicy mieli do wykonania 6 konkurencji: 3 matematyczne i 3 sportowe.

  Do konkurencji matematycznych należały:

  - krzyżówka literowa

  - krzyżówka liczbowa

  - tangram

  Natomiast  konkurencje sportowe obejmowały:

  - nawigację

  - rzutki

  - strzał do celu.

  Zawody wygrała para nr 7: Krystian Malik i Sergiusz Iwaneczko, II miejsce zajęła para nr 2: Igor Panek i Krzysztof Poręba, III miejsce należało do pary nr 1: Sandra Bogusz i Maria Kizior.

  Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Głównym koordynatorem konkursu była pani Elżbieta Kraińska.

 • DZIEŃ DZIECKA

  W dniu 2 czerwca 2014 roku w godzinach 9.00 - 11.00 odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka, na którą zapraszamy wszystkich nauczycieli wraz z uczniami. Impreza odbędzie się na szkolnym placu zabaw. Prosimy o poinformowanie uczniów, by przyszli w sportowym stroju dostosowanym do pogody ( czapki, wygodne nieprzemakalne obuwie, krem ochronny w razie upału). Prosimy też o zorganizowanie kocy dla klasy. W trakcie imprezy odbędzie się konkurs na " Kosz Piknikowy", wykonany przez poszczególne klasy. 

  Oceniane będą:

  - różnorodność przekąsek

  - walory zdrowotne

  - estetyka i pomysłowość,

  a także zachowanie uczniów w czasie pikniku.

  Około godziny 10.30 zaplanowana jest smaczna niespodzianka pani Dyrektor.

  Szczegóły przebiegu imprezy u nauczycieli świetlicy. 

 • " BIEGIEM PO ZDROWIE"

  20.05.2014

  Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców Chyszowa do udziału w imprezie sportowej " Biegiem po zdrowie", która odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 11 w Tarnowie, ul. Mościckiego 177a.

  Harmonogram imprezy:

  8.00 - 8.30 otwarcie biura zawodów ( rozdanie numerów startowych)

  8.35 - 8.55 spotkanie z maratończykiem

  9.00 - 9.40 wspólna rozgrzewka

  9.45 - 10.40 bieg indywidualny w kategoriach

  • 5 - 9 lat ( kl. 0 - III)
  • 10 - 12 lat ( kl. IV - VI)
  • bieg otwarty ( bez ograniczeń wiekowych)

  10.45 - 11.00 bieg rodzinny ( 1 rodzic + 1 dziecko do max. 13 roku życia)

  11.10 - 11.40 ABC Nordic Walking ( szkolenie poprowadzi wykwalifikowany instruktor, mile widziane kijki)

  11.45 - 12.00 wręczenie nagród

  Zgłoszenia do udziału w biegach przyjmowane są do 23.05.1014r. w sekretariacie SPI nr 11 w Tarnowie ( tel. 14 622 15 85), na świetlicy szkolnej oraz u nauczyciela wychowania fizycznego.

  Zawodników obowiązuje strój sportowy.

  ZAPRASZAMY

 • Zebranie

  14.05.2014

  Przypominamy, że 15 maja o godz. 17.00 odbędą się już ostatnie w tym roku szkolnym zebrania z rodziacami.

 • EUROPEJSKA PARADA SCHUMANA

  9 maja 2014r. już po raz piętnasty ulicami Warszawy przeszła Parada Schumana, której uczestnicy wyrażają swoje poparcie dla idei integracji europejskiej. Po raz pierwszy wzięli w niej udział uczniowie czterech tarnowskich szkół podstawowych. Nasze miasto reprezentowała młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej nr 19 oraz Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 11, z inicjatywy której doszło do tego przedsięwzięcia.

   

  Nawet rzęsisty deszcz padający jeszcze chwilę przed wyruszeniem marszu nie odstraszył uczniów tegorocznej Parady Schumana, odbywającej się w szczególnym momencie – 10 lat po wejściu Polski do  Unii Europejskiej oraz na 15 dni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Dla setek uczniów, nauczycieli, studentów, rodzin biorących udział w barwnym pochodzie kilka minut przed 12 zaświeciło słońce. Uczestnicy w radosnej atmosferze nieśli unijne flagi, transparenty reprezentowanych szkół i miast oraz niebieskie i żółte balony. Nasi uczniowie chętnie korzystali z atrakcji i konkursów przygotowanych w Miasteczku Europejskim, rozstawionym na Krakowskim Przedmieściu.

   

  Wyjazd na Paradę Schumana miał również cele edukacyjne. Uczniowie poznali najcenniejsze i najciekawsze zabytki stolicy: Zamek Królewski, Łazienki, Stare Miasto, Pałac Prezydencki, Pomnik Małego Powstańca.

   

  Wszyscy uczniowie i nauczyciele byli bardzo zadowoleni z wyjazdu. Wracali bogatsi o wspaniałe wrażenia, wiedzę i nowe doświadczenia. Już planujemy kolejny wyjazd...

 • VIII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie

  7 maja 2014r. w Szkole Podstawowej Integracyjnej Nr 11 na VIII Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Europie spotkali się uczniowie z dziesięciu tarnowskich szkół. W ten sposób młodzież włączyła się w ogólnopolskie obchody Dnia Europy przypadające na dzień 9 maja.  W turnieju wzięły udział szkoły: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 14, Szkoła Podstawowa nr 20, Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia „Siódemka”, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Polskiej Marynarki Handlowej, Szkoła Podstawowa ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, oraz gospodarz turnieju SPI nr 11.

  Turniej stał się nie tylko wizytówką naszej szkoły ale i miasta. Jest to największe tego typu przedsięwzięcie skierowane do uczniów tarnowskich szkół podstawowych realizujących programy z zakresu edukacji europejskiej w swoich placówkach. W tym roku honorowy patronat objęli:  Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Pan Roman Ciepiela, Prezydent Miasta Tarnowa, Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie Aleksander Palczewski, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie. Partnerem Turnieju był Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Tarnowie. Patronem medialnym była Gazeta Krakowska oraz telewizja regionu tarnowskiego IMAV

  Tegoroczny VIII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie nawiązywał do 10 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego. Pierwszą turniejową konkurencją „Polska w Europie” było wystąpienie szkolnego europosła dotyczące korzyści jakie odniósł nasz kraj w różnych dziedzinach życia po przystąpieniu do UE. Wysłuchaliśmy wspaniałych przemówień na temat 10–ciu lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej nawiązujących do idee integracji, pokazujących zmiany w Polsce, regionie i naszym mieście jakie nastąpiły w ostatnich latach.  Stałą częścią turnieju była konkurencja „Europa bez tajemnic” – konkurs wiedzy o UE  i krajach Europy.  Podczas turnieju uczniowie wykazali się wiedzą o Europie. Na wspaniałym kole podzielonym na 29 pól losowali kraj członkowski UE i odpowiadali na bardzo zróżnicowane pytania dotyczące tego kraju. Ogromną atrakcją i niespodzianką tegorocznego Turnieju było pojawienie się wspaniałego gościa – Syriusza, który nie tylko bawił uczestników, ale też przygotował konkurencję skojarzeniową – europejskie kalambury. Turniej dopełniła konkurencja zręcznościowa „Rzuć w 10”

  Turniej Wiedzy o Europie łączy w sobie naukę, wymianę doświadczeń,  osiągnięć oraz dobrą zabawę. Daje możliwość wykazania się młodzieży i osiągnięcia sukcesu na wielu płaszczyznach.

  Zwycięzcą VI Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Europie po długiej i zaciętej grze została drużyna z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Siódemka. Zdobywcą II miejsca została Szkoła Podstawowa nr 14 , miejsce III przypadło Szkole Podstawowej nr 20.

  Laureaci turnieju oraz wszyscy uczestnicy zostali obdarowani pięknymi i licznymi  nagrodami.

   Tegorocznym obchodom Dnia Europy towarzyszył również happening balonowy.

  Uczniowie z 10 tarnowskich szkół podstawowych wypuścili w powietrze symbolicznie 100 balonów z okazji 10 rocznicy Polski w Unii Europejskiej.

 • Konkurs recytatorski

  09.05.2014

  8 maja 2014 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się XII Powiatowy Integracyjny Konkurs Recytatorski im. Janusza Korczaka. Dzieci recytowały wiersze-bajki znanych pisarzy m.in. J.Brzechwy, J.Tuwima.

  Naszą szkołę reprezentowali: Igor Nagoński z klasy I, Kinga Sztyler z klasy I, Agata Kopacz z klasy III oraz Weronika Wójcik z klasy VI. W kategorii szkół podstawowych Igor Nagoński zdobył II miejsce, Kinga Sztyler zdobyła wyróżnienie. Uczniów do konkursu przygotowała pani Monika Buczek.

 • Nasza MISTRZYNI!

  Jest 9 marca 2014r. godzina 20.46 - Pani dyrektor Elżbieta Wójcik otrzymuje SMS "Jestem już na Antarktydzie mamy zasięg przez parę minut... Maraton jutro o 14.00, jest zimno i strasznie wieje. Wokół mnie pełno pingwinów. Aśka."

  To Asia Marszalska - Tabiś - nasza biegaczka, nauczyciel- fizjoterapeuta Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 11, która realizując swoje pasje zawędrowała już na siódmy kontynent świata - Antarktydę. Na pięciu kontynentach biegła w maratonach.

 • VIII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O EUROPIE

  07.05.2014

  7 maja 2014 roku o godz. 9.00 odbędzie się w naszej szkole VIII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O EUROPIE. Wezmą w nim udział reprezentacje z 9 tarnowskich szkół podstawowych.

  Program turnieju:

  9.00 - rozpoczęcie

  9.30 - konkurs " Polska w Europie" - wystąpienia szkolnych europosłów

  10.30. - konkurs " Europejski latawiec" 

     konkurencje wiedzowo- sprawnościowe " Europa bez tajemnic"

  11.30 - wręczenie nagród

  12.00 - balonowy happening

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 im. Marii Dąbrowskiej
  ul. Mościckiego 177 A
  33-100 Tarnów

  Dyrektor szkoły: mgr Elżbieta Wójcik
 • 14 622 15 85

Galeria zdjęć